TE Connectivity Raychem Cable Protection WP-699191-5-9
WP-699191-5-9 picture photo
Mfg. Part Number
WP-699191-5-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL POLY WHITE 69.9X19.1MM
Datasheet Download
WP-699191-5-9.pdf
Availability of WP-699191-5-9
QUANTITY
WP-699191-5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of WP-699191-5-9
Internal Part NumberEIS-WP-699191-5-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesWP
Packaging5000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size2.75" x 0.75" (69.9mm x 19.1mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WP-699191-5-9
Related LinksWP-699, WP-699191-5-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
WP-699191-5-9 Details Description
Related parts for WP-699191-5-9
EVALUATION BOARD FOR LM2673-5.0 datasheet.pdf
FERRITE BEAD 45 OHMS AXIAL LEAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 2000UF 300V SCREW datasheet.pdf
15P MTA156 CONN ASSY 18AWG LF datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 5W T18 datasheet.pdf
CONN FFC TOP 45POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 9A OLIVE datasheet.pdf
CAP FILM 6.8NF 10% 1000VDC AXIAL datasheet.pdf