Digi International WR21-L12A-DB1-TB
WR21-L12A-DB1-TB picture photo
Mfg. Part Number
WR21-L12A-DB1-TB
Manufacturer
Product Category
Gateways, Routers
Brief Description
CELLULAR ROUTER EMEA/APAC WR21
Datasheet Download
WR21-L12A-DB1-TB.pdf
Availability of WR21-L12A-DB1-TB
QUANTITY
WR21-L12A-DB1-TB Order Process
Ship out your order
Specifications of WR21-L12A-DB1-TB
Internal Part NumberEIS-WR21-L12A-DB1-TB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Mfg Application NotesEstimating Cellular Data Overhead
Video FileSecure Device Management within a Private Cellular Network
Standard Package1
Category Networking Solutions
FamilyGateways, Routers
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WR21-L12A-DB1-TB
Related LinksWR21-L12, WR21-L12A-DB1-TB Datasheet, Digi International Distributor
WR21-L12A-DB1-TB Details Description
Related parts for WR21-L12A-DB1-TB
Crystal 14.7456MHz 50ppm 18pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SOJ, 2.60mm pitch datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
RES SMD 60.4 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 90POS 1MM SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 78VWM 126VC SMB datasheet.pdf
IDC CABLE- AKR20B/AE20G/AKR20B datasheet.pdf
RES 505K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.71K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf