Omron Automation & Safety WS02-SGWC1-L10
WS02-SGWC1-L10 picture photo
Mfg. Part Number
WS02-SGWC1-L10
Manufacturer
Product Category
Controllers - Accessories
Brief Description
SYSMAC GATEWAY FINS GW 10 LIC
Datasheet Download
WS02-SGWC1-L10.pdf
Availability of WS02-SGWC1-L10
QUANTITY
WS02-SGWC1-L10 Order Process
Ship out your order
Specifications of WS02-SGWC1-L10
Internal Part NumberEIS-WS02-SGWC1-L10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyControllers - Accessories
SeriesWS02
Accessory TypeSoftware
For Use With/Related ProductsCJ2, NJ Series
SpecificationsCommunications Software
Number of Positions-
Length-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WS02-SGWC1-L10
Related LinksWS02-SG, WS02-SGWC1-L10 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
WS02-SGWC1-L10 Details Description
Related parts for WS02-SGWC1-L10
IC FIXED-POINT DSP 532-FCBGA datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN datasheet.pdf
CAP TANT 1.8UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
IC MPU Q OR IQ 500MHZ 457TEPBGA datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
SGE-225-2-0480L 05000C SFTY EDGE datasheet.pdf
TVS DIODE 170VWM 275VC SMAJ datasheet.pdf
500 TB RIS CLA 180D 1ST datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 20W CM datasheet.pdf