Pericom Semiconductor Corp. WT325BI0030.000000
WT325BI0030.000000 picture photo
Mfg. Part Number
WT325BI0030.000000
Manufacturer
Product Category
Oscillators
Brief Description
OSC TCXO 30.000MHZ CLP SNWV SMD
Datasheet Download
WT325BI0030.000000.pdf
Availability of WT325BI0030.000000
QUANTITY
WT325BI0030.000000 Order Process
Ship out your order
Specifications of WT325BI0030.000000
Internal Part NumberEIS-WT325BI0030.000000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesTCXO Overview
Standard Package3,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyOscillators
SeriesSaRonix-eCera™ WT325
PackagingTape & Reel (TR)
TypeTCXO
Frequency30MHz
Function-
OutputClipped Sine Wave
Voltage - Supply3V
Frequency Stability±2ppm
Operating Temperature-30°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)2mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.047" (1.20mm)
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Current - Supply (Disable) (Max)-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WT325BI0030.000000
Related LinksWT325BI00, WT325BI0030.000000 Datasheet, Pericom Semiconductor Corp. Distributor
WT325BI0030.000000 Details Description
Related parts for WT325BI0030.000000
INVERTER CFL 3.6VIN 500VAC 1MA datasheet.pdf
OSC 3.3V PROG TTL TRI ST 25PPM datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X32MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V datasheet.pdf
IC BUS SWITCH 2X1 8DFN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
RND SPACER 0.047" NYLON 27.94MM datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf