Pericom Semiconductor Corp. WT325BI0030.000000
WT325BI0030.000000 picture photo
Mfg. Part Number
WT325BI0030.000000
Manufacturer
Product Category
Oscillators
Brief Description
OSC TCXO 30.000MHZ CLP SNWV SMD
Datasheet Download
WT325BI0030.000000.pdf
Availability of WT325BI0030.000000
QUANTITY
WT325BI0030.000000 Order Process
Ship out your order
Specifications of WT325BI0030.000000
Internal Part NumberEIS-WT325BI0030.000000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesTCXO Overview
Standard Package3,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyOscillators
SeriesSaRonix-eCera™ WT325
PackagingTape & Reel (TR)
TypeTCXO
Frequency30MHz
Function-
OutputClipped Sine Wave
Voltage - Supply3V
Frequency Stability±2ppm
Operating Temperature-30°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)2mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.047" (1.20mm)
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Current - Supply (Disable) (Max)-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WT325BI0030.000000
Related LinksWT325BI00, WT325BI0030.000000 Datasheet, Pericom Semiconductor Corp. Distributor
WT325BI0030.000000 Details Description
Related parts for WT325BI0030.000000
IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 2.6A TO-220F datasheet.pdf
IC COMPARATOR SINGLE OD SOT23-5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W datasheet.pdf
IVS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 47.5K OHM 1/4W .25% AXIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO-219AB datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 22AWG YELLOW 100' datasheet.pdf
CAP FILM 30UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf