TE Connectivity Raychem Cable Protection WV-254127-10-9
WV-254127-10-9 picture photo
Mfg. Part Number
WV-254127-10-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCTS
Datasheet Download
WV-254127-10-9.pdf
Availability of WV-254127-10-9
QUANTITY
WV-254127-10-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of WV-254127-10-9
Internal Part NumberEIS-WV-254127-10-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesWV
Packaging10000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm)
MaterialVinyl
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WV-254127-10-9
Related LinksWV-2541, WV-254127-10-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
WV-254127-10-9 Details Description
Related parts for WV-254127-10-9
LINE FILTER 19MH .5A N SERIES datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS SDL 24-26AWG RND datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
WIRE DUCT HINGED 8' datasheet.pdf
EK26,FRONT,W/ FANS ACX2,NO POE datasheet.pdf
CAP FILM 0.0015UF 5% 1600VDC AXI datasheet.pdf