TPK America LLC X07C-0102
X07C-0102 picture photo
Mfg. Part Number
X07C-0102
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
LCD CABLE FFC FUSION 7 40PIN
Datasheet Download
X07C-0102.pdf
Availability of X07C-0102
QUANTITY
X07C-0102 Order Process
Ship out your order
Specifications of X07C-0102
Internal Part NumberEIS-X07C-0102
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeCable
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)X07C-0102
Related LinksX07C, X07C-0102 Datasheet, TPK America LLC Distributor
X07C-0102 Details Description
Related parts for X07C-0102
CAP CER 1000PF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 4.5A TO-220FP datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 21POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
RES 511K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM datasheet.pdf
IC RLDRAM 288MBIT 3.3NS UBGA datasheet.pdf
MOD 802.15.4/ZIGB 2.4GHZ CHIPANT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS 1MM datasheet.pdf
Virtex-E 1.8 V FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf