Digi International X4-A11-P10-A
X4-A11-P10-A picture photo
Mfg. Part Number
X4-A11-P10-A
Manufacturer
Product Category
RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
Brief Description
PORT X4 ROUT GATEWAY EVDO SPRINT
Datasheet Download
X4-A11-P10-A.pdf
Availability of X4-A11-P10-A
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
X4-A11-P10-A Order Process
Ship out your order
Specifications of X4-A11-P10-A
Internal Part NumberEIS-X4-A11-P10-A
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
SeriesConnectPort®
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)X4-A11-P10-A
Related LinksX4-A11, X4-A11-P10-A Datasheet, Digi International Distributor
X4-A11-P10-A Details Description
Related parts for X4-A11-P10-A
IC AUDIO AMP 10W SIL-7 W/FIN datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY 20POS 2MM 30GOLD datasheet.pdf
KNOB CLR GLOSS.50"DIA .250"SHAFT datasheet.pdf
FRAME CONSOLE USE W/FRAME 1564A2 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 1.5KV X7R 1825 datasheet.pdf
SENS 50PSI 7/16-20 UNF 2B 20MA datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 125MA 4.7 OHM SMD datasheet.pdf
RES 82 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 16V NP0 01005 datasheet.pdf