Digi International XA-Z14-CS4PH-W25
XA-Z14-CS4PH-W25 picture photo
Mfg. Part Number
XA-Z14-CS4PH-W25
Manufacturer
Product Category
RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
Brief Description
XBEE PRO DGTL ADAPT RPSMA 25PK
Datasheet Download
XA-Z14-CS4PH-W25.pdf
Availability of XA-Z14-CS4PH-W25
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XA-Z14-CS4PH-W25 Order Process
Ship out your order
Specifications of XA-Z14-CS4PH-W25
Internal Part NumberEIS-XA-Z14-CS4PH-W25
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsXBee™ Family Chart
Video FileXBees Soar into Space on NASA Rocket
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XA-Z14-CS4PH-W25
Related LinksXA-Z14-C, XA-Z14-CS4PH-W25 Datasheet, Digi International Distributor
XA-Z14-CS4PH-W25 Details Description
Related parts for XA-Z14-CS4PH-W25
IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 16SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 270K OHM 14SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 25POS .100 SGL STR PCB datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
20P MTA100 CONN ASSY NATL 30AU datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
PNL MNT W/ WIRE 430NM 30MCD BLUE datasheet.pdf
RES 23.7K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 49.9K OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
PRSSR TRNS 0-75PSI 0-5V datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 125MA 125VAC AXIAL datasheet.pdf