JST Sales America Inc. XADRP-24V
XADRP-24V picture photo
Mfg. Part Number
XADRP-24V
Brief Description
CONN HOUSING XAD 24POS DL 2.5MM
Datasheet Download
XADRP-24V.pdf
Availability of XADRP-24V
QUANTITY
XADRP-24V Order Process
Ship out your order
Specifications of XADRP-24V
Internal Part NumberEIS-XADRP-24V
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions24
Pitch0.098" (2.50mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.098" (2.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XADRP-24V
Related LinksXADR, XADRP-24V Datasheet, JST Sales America Inc. Distributor
XADRP-24V Details Description
Related parts for XADRP-24V
INDUCT ARRAY 2 COIL 67.37UH SMD datasheet.pdf
SWITCH PHOTOLOGIC SLOTTD OPTICAL datasheet.pdf
RES SMD 1.43M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 1.4M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
RES 475 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 66POS PIN datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW 1000' datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 79 Position Free Hanging (In-Line) Crimp datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
CTV 39C 39#16 SKT PLUG datasheet.pdf
Virtex⑩-E 1.8 V FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf