Xilinx XC17S10XLSO20C
XC17S10XLSO20C picture photo
Mfg. Part Number
XC17S10XLSO20C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Spartan Family of One-Time Programmable Configuration PROMs IC
Datasheet Download
XC17S10XLSO20C.pdf
Availability of XC17S10XLSO20C
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XC17S10XLSO20C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC17S10XLSO20C
Internal Part NumberEIS-XC17S10XLSO20C
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XC17S10XLSO20C today.
SeriesXC17S10
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC17S10XLSO20C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC17S10XLSO20C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC17S10, XC17S10XLSO20C Datasheet, Xilinx Distributor
XC17S10XLSO20C Details Description
Related parts for XC17S10XLSO20C
CONN EDGECARD 72POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
SENS OPTO REFL 5MM-15MM WIRE MOD datasheet.pdf
RES 75 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
RFID CARD READER USB 125KHZ datasheet.pdf
RES SMD 130K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CABLE 4POS STR PLUG-SOCKET 1M datasheet.pdf
ONE-SIDE MOUNTING BRACKET datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 10A TO220AC datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf