Xilinx XC3195A-4PP175I
XC3195A-4PP175I picture photo
Mfg. Part Number
XC3195A-4PP175I
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Datasheet Download
XC3195A-4PP175I.pdf
Availability of XC3195A-4PP175I
QUANTITY
XC3195A-4PP175I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC3195A-4PP175I
Internal Part NumberEIS-XC3195A-4PP175I
Delivery TimeIn stock, ship XC3195A-4PP175I today.
SeriesXC3195A
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC3195A-4PP175I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC3195A-4PP175I
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC3195A, XC3195A-4PP175I Datasheet, Xilinx Distributor
XC3195A-4PP175I Details Description
Related parts for XC3195A-4PP175I
CAP TANT 10UF 10V 10% 1210 datasheet.pdf
IC SWITCH HIGH SIDE 2CH SOP-J8 datasheet.pdf
RELAY SSR 30A DIN RL SPST-NO 32V datasheet.pdf
RES SMD 14.3 OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 3POS STR datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf
RES 1.9M OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf