Xilinx XC3342L-VQ100I
XC3342L-VQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XC3342L-VQ100I
Brief Description
XILINX IC XC3342L-VQ100I Available
Datasheet Download
XC3342L-VQ100I.pdf
Availability of XC3342L-VQ100I
QUANTITY
XC3342L-VQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC3342L-VQ100I
Internal Part NumberEIS-XC3342L-VQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XC3342L-VQ100IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC3342L
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeVQFP-100
Surface MountSMD/Through Hole
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC3342L-VQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC3342L-VQ100I
Product Category-
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXC3342L, XC3342L-VQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XC3342L-VQ100I Details Description
Related parts for XC3342L-VQ100I
TVS DIODE 43VWM 72.87VC SMT datasheet.pdf
IC REG BCK 2.5V 3A SYNC 16HTSSOP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 200W datasheet.pdf
CONN RING TERM 8AWG 3/8" CRIMP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 18POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
OSC SO 156.25MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES 110K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 16K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 6.98K OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
LED COB CXB3050 5000K WHT SMD datasheet.pdf
CAP FILM 1200PF 10% 100VDC RDL datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25MM PWM 12VDC datasheet.pdf