Xilinx XC3SD3400A-5CG484I
XC3SD3400A-5CG484I picture photo
Mfg. Part Number
XC3SD3400A-5CG484I
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
IC FPGA 309 I/O 484CSBGA
Datasheet Download
XC3SD3400A-5CG484I.pdf
Availability of XC3SD3400A-5CG484I
QUANTITY
XC3SD3400A-5CG484I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC3SD3400A-5CG484I
Internal Part NumberEIS-XC3SD3400A-5CG484I
Delivery TimeIn stock, ship XC3SD3400A-5CG484IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC3SD3400
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeBGA
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC3SD3400A-5CG484I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC3SD3400A-5CG484I
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product CategorySpartan-3A DSP FPGA Family
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type Spartan-3A DSP FPGA Family
Related LinksXC3SD3400, XC3SD3400A-5CG484I Datasheet, Xilinx Distributor
XC3SD3400A-5CG484I Details Description
Related parts for XC3SD3400A-5CG484I
IDC CABLE - MSR40K/MC40F/MSR40K datasheet.pdf
SWITCH REED SPDT .5A 60-65 A/T datasheet.pdf
IC ADC 16BIT PAR 1M 48VQFN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 35A DPAK datasheet.pdf
CBL 29POS 0.5MM JMPR TYPE D 1' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf