Xilinx XC4002XL-09PQ100C
XC4002XL-09PQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XC4002XL-09PQ100C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Datasheet Download
XC4002XL-09PQ100C.pdf
Availability of XC4002XL-09PQ100C
QUANTITY
XC4002XL-09PQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4002XL-09PQ100C
Internal Part NumberEIS-XC4002XL-09PQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XC4002XL-09PQ100C today.
SeriesXC4002X
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC4002XL-09PQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4002XL-09PQ100C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC4002XL, XC4002XL-09PQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XC4002XL-09PQ100C Details Description
Related parts for XC4002XL-09PQ100C
CABLE MOD COIL 10COND WHITE 5' datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 50MHZ 24LLP datasheet.pdf
CABLE D-SUB - AMP25B/AE25M/X datasheet.pdf
CONV DC/DC 7.2W 1.2VOUT 6A SIP datasheet.pdf
IC ADC DRIVER DIFF 16-QFN datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 15-20 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
RES 442 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PLATE E-STOP METAL RECT datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 40 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
TRANS SJT 100V 9A datasheet.pdf