Xilinx XC4002XL-09VQ100C
XC4002XL-09VQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XC4002XL-09VQ100C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Datasheet Download
XC4002XL-09VQ100C.pdf
Availability of XC4002XL-09VQ100C
QUANTITY
XC4002XL-09VQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4002XL-09VQ100C
Internal Part NumberEIS-XC4002XL-09VQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XC4002XL-09VQ100C today.
SeriesXC4002X
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC4002XL-09VQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4002XL-09VQ100C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC4002XL, XC4002XL-09VQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XC4002XL-09VQ100C Details Description
Related parts for XC4002XL-09VQ100C
RES 2K OHM 8W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SW PB ILLUM PRTDNG LENS RND BLU datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 15VIN 12VOUT datasheet.pdf
CONN FPC VERT 22POS 1.00MM SMD datasheet.pdf
PD SURFACE CONDTN FB BELT A CRS datasheet.pdf
D SUB MA RA 8W8_50OHM_ BRACKET, datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 32POS CABLE SKT datasheet.pdf
F6 WOVEN WRAP 1/2" BK/WHT 200' datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 5A SYNC datasheet.pdf