Xilinx XC4002XL-09VQ100I
XC4002XL-09VQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XC4002XL-09VQ100I
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Datasheet Download
XC4002XL-09VQ100I.pdf
Availability of XC4002XL-09VQ100I
QUANTITY
XC4002XL-09VQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4002XL-09VQ100I
Internal Part NumberEIS-XC4002XL-09VQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XC4002XL-09VQ100I today.
SeriesXC4002X
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC4002XL-09VQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4002XL-09VQ100I
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC4002XL, XC4002XL-09VQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4002XL-09VQ100I Details Description
Related parts for XC4002XL-09VQ100I
CONN HEADER .100 SINGL STR 5POS datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 5A DO201AD datasheet.pdf
MOSFET RF N-CH TO-270-4 datasheet.pdf
SOFTWARE/SUPPORT OSEK MGT51/5200 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES 4.64K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE PIN datasheet.pdf
PLUG HOUSING 2POS UNIV datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf