Xilinx XC4003-4PQ100C
XC4003-4PQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XC4003-4PQ100C
Datasheet Download
XC4003-4PQ100C.pdf
Availability of XC4003-4PQ100C
QUANTITY
XC4003-4PQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4003-4PQ100C
Internal Part NumberEIS-XC4003-4PQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XC4003-4PQ100CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsField Programmable Gate Array (FPGA)
SeriesXC4003-
Number of CLBs-
Package CodeQFP100
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4003-4PQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4003-4PQ100C
Related LinksXC4003-, XC4003-4PQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XC4003-4PQ100C Details Description
Related parts for XC4003-4PQ100C
IC REG LDO 12V 0.1A SOT23-3 datasheet.pdf
CONTACT SKT CRIMP 14AWG AU 2.0MM datasheet.pdf
RES SMD 61.9K OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
LOCKING LATCH datasheet.pdf
12 SIL EXT PIN HDR datasheet.pdf
FFC 1.25 TYPE A 11 CKTS LGT 305 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X6MM XCUT datasheet.pdf
OSC TCXO 19.2MHZ CLIP SNWV SMD datasheet.pdf
RES 6.34 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf