Xilinx XC4003A-2VQ-100I
XC4003A-2VQ-100I picture photo
Mfg. Part Number
XC4003A-2VQ-100I
Datasheet Download
XC4003A-2VQ-100I.pdf
Availability of XC4003A-2VQ-100I
QUANTITY
XC4003A-2VQ-100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4003A-2VQ-100I
Internal Part NumberEIS-XC4003A-2VQ-100I
Delivery TimeIn stock, ship XC4003A-2VQ-100IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC4003A-
Number of CLBs-
Package CodeQFP100
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4003A-2VQ-100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4003A-2VQ-100I
Related LinksXC4003A-, XC4003A-2VQ-100I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4003A-2VQ-100I Details Description
Related parts for XC4003A-2VQ-100I
Connector Receptacle 8 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 29.4K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf