Xilinx XC4003A-4VQG100I
XC4003A-4VQG100I picture photo
Mfg. Part Number
XC4003A-4VQG100I
Datasheet Download
XC4003A-4VQG100I.pdf
Availability of XC4003A-4VQG100I
QUANTITY
XC4003A-4VQG100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4003A-4VQG100I
Internal Part NumberEIS-XC4003A-4VQG100I
Delivery TimeIn stock, ship XC4003A-4VQG100IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC4003A-
Number of CLBs-
Package CodeTQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4003A-4VQG100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4003A-4VQG100I
Related LinksXC4003A-, XC4003A-4VQG100I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4003A-4VQG100I Details Description
Related parts for XC4003A-4VQG100I
CONN RECEPTACLE 3POS .1" UNLOAD datasheet.pdf
RES SMD 332K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.5A DPAK datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
IC SRAM 256KBIT 15NS 28TSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
RES 825K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.5PF 50V CH 0402 datasheet.pdf
OSC PROG 5NS 50PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf