Xilinx XC4003ETM-3PC84C
XC4003ETM-3PC84C picture photo
Mfg. Part Number
XC4003ETM-3PC84C
Datasheet Download
XC4003ETM-3PC84C.pdf
Availability of XC4003ETM-3PC84C
QUANTITY
XC4003ETM-3PC84C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4003ETM-3PC84C
Internal Part NumberEIS-XC4003ETM-3PC84C
Delivery TimeIn stock, ship XC4003ETM-3PC84CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC4003ET
Number of CLBs-
Package CodePLCC
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4003ETM-3PC84C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4003ETM-3PC84C
Related LinksXC4003ET, XC4003ETM-3PC84C Datasheet, Xilinx Distributor
XC4003ETM-3PC84C Details Description
Related parts for XC4003ETM-3PC84C
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 390UH 800MA 400 MOHM datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 150 OHM 1206 datasheet.pdf
DIODE MODULE 12KV 1.7A datasheet.pdf
IC RCVR/DVR SIGE DIFF 16QFN datasheet.pdf
CAP CER 7.5PF 25V S2H 0201 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
RES SMD 73.2 OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf