Xilinx XC4005XL-5TQ144M
XC4005XL-5TQ144M picture photo
Mfg. Part Number
XC4005XL-5TQ144M
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Datasheet Download
XC4005XL-5TQ144M.pdf
Availability of XC4005XL-5TQ144M
QUANTITY
XC4005XL-5TQ144M Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4005XL-5TQ144M
Internal Part NumberEIS-XC4005XL-5TQ144M
Delivery TimeIn stock, ship XC4005XL-5TQ144M today.
SeriesXC4005X
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC4005XL-5TQ144M
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4005XL-5TQ144M
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC4005XL, XC4005XL-5TQ144M Datasheet, Xilinx Distributor
XC4005XL-5TQ144M Details Description
Related parts for XC4005XL-5TQ144M
IC REG LDO 3.3V 0.8A SOT223 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 125A DO205AA datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN 12VOUT datasheet.pdf
RES 51.0 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE CLASS J INDICTR T/D 2A 600V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
IC CLOCK CALISTOGA CK410M 68QFN datasheet.pdf
IC REG LDO 2.85V 0.15A 4X2SON datasheet.pdf