Xilinx XC4005XL-5VQ100I
XC4005XL-5VQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XC4005XL-5VQ100I
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Datasheet Download
XC4005XL-5VQ100I.pdf
Availability of XC4005XL-5VQ100I
QUANTITY
XC4005XL-5VQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4005XL-5VQ100I
Internal Part NumberEIS-XC4005XL-5VQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XC4005XL-5VQ100I today.
SeriesXC4005X
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC4005XL-5VQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4005XL-5VQ100I
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC4005XL, XC4005XL-5VQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4005XL-5VQ100I Details Description
Related parts for XC4005XL-5VQ100I
RES SMD 16K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
RES 294K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
15P MTA100 CONN ASSY BLU LF datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 17-E SLVR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CLAMP METER 400AC/DC WITH TEMP datasheet.pdf
IC LED DRIVER 60V 1.2A 36SSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 29POS PIN datasheet.pdf