Xilinx XC4005XL-6PC84M
XC4005XL-6PC84M picture photo
Mfg. Part Number
XC4005XL-6PC84M
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Datasheet Download
XC4005XL-6PC84M.pdf
Availability of XC4005XL-6PC84M
QUANTITY
XC4005XL-6PC84M Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4005XL-6PC84M
Internal Part NumberEIS-XC4005XL-6PC84M
Delivery TimeIn stock, ship XC4005XL-6PC84M today.
SeriesXC4005X
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC4005XL-6PC84M
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4005XL-6PC84M
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC4005X, XC4005XL-6PC84M Datasheet, Xilinx Distributor
XC4005XL-6PC84M Details Description
Related parts for XC4005XL-6PC84M
OPTOISO 5KV PUSH PULL 8DIP datasheet.pdf
RES SMD 2.05KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 35V 20% 1411 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
BOARD EVAL NCV8871BST BOOST CTLR datasheet.pdf
PREMO-FLEX LGT 229 TYPEA 43POS datasheet.pdf
RES 46.4 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONN PLUG MALE 9POS SILVER SLDR datasheet.pdf
JT 24C 12#16 12#12 PIN RECP datasheet.pdf
TV 10C 10#20 SKT J/N RECP datasheet.pdf
560UF 200V 30X50 85C SI datasheet.pdf