Xilinx XC4008-5PG191C/I
XC4008-5PG191C/I picture photo
Mfg. Part Number
XC4008-5PG191C/I
Brief Description
XILINX IC XC4008-5PG191C/I In stock
Datasheet Download
XC4008-5PG191C/I.pdf
Availability of XC4008-5PG191C/I
QUANTITY
XC4008-5PG191C/I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4008-5PG191C/I
Internal Part NumberEIS-XC4008-5PG191C/I
Delivery TimeIn stock, ship XC4008-5PG191C/I today
SeriesXC4008-5
Lifecycle statusDiscontinued
RoHS StatusContact us
HTS Code-
Number of CLBs-
Number of Terminals-
Technology-
Feature-
Package Code-
Package Shape-
Package Style-
Surface Mount-
Width-
Length-
Moisture Sensitivity Level-
Peak Reflow Temperature (Cel)-
Combinatorial Delay of a CLB-Max-
alternates-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4008-5PG191C/I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4008-5PG191C/I
DistributorEIS LIMITED
Related LinksXC4008-5, XC4008-5PG191C/I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4008-5PG191C/I Details Description
Related parts for XC4008-5PG191C/I
RES SMD 18.2KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 105 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 1.18" .5MM 14POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 1.91K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 560MA 450 MOHM TH datasheet.pdf
RES 120 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 36.28V 500MW SOD80 datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 25V X5R 0402 datasheet.pdf
CAP FILM 3.6NF 3.5% 2000VDC RAD datasheet.pdf