Xilinx XC4013E-3MQ240M
XC4013E-3MQ240M picture photo
Mfg. Part Number
XC4013E-3MQ240M
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Programmable Gate Arrays IC
Datasheet Download
XC4013E-3MQ240M.pdf
Availability of XC4013E-3MQ240M
QUANTITY
XC4013E-3MQ240M Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4013E-3MQ240M
Internal Part NumberEIS-XC4013E-3MQ240M
Delivery TimeIn stock, ship XC4013E-3MQ240M today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC4013E-3MQ240M
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4013E-3MQ240M
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC4013E, XC4013E-3MQ240M Datasheet, Xilinx Distributor
XC4013E-3MQ240M Details Description
Related parts for XC4013E-3MQ240M
CAP CER 68PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
PHOTOTRANS NPN W/RESISTOR TO-18 datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
RES 158K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 191K OHM 1% 3/4W 1210 datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 440MA 1.44 OHM datasheet.pdf
RES 47 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf