Xilinx XC4013XLA-2PQ240C
XC4013XLA-2PQ240C picture photo
Mfg. Part Number
XC4013XLA-2PQ240C
Brief Description
XILINX IC XC4013XLA-2PQ240C In stock
Datasheet Download
XC4013XLA-2PQ240C.pdf
Availability of XC4013XLA-2PQ240C
QUANTITY
XC4013XLA-2PQ240C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4013XLA-2PQ240C
Internal Part NumberEIS-XC4013XLA-2PQ240C
Delivery TimeIn stock, ship XC4013XLA-2PQ240C today
SeriesXC4013XLA
Lifecycle statusDiscontinued
RoHS StatusContact us
HTS Code8542.39.00.01
Number of CLBs-
Number of Terminals-
Technology-
Feature-
Package Code-
Package Shape-
Package Style-
Surface Mount-
Width-
Length-
Moisture Sensitivity Level-
Peak Reflow Temperature (Cel)-
Combinatorial Delay of a CLB-Max-
alternates-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4013XLA-2PQ240C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4013XLA-2PQ240C
DistributorEIS LIMITED
Related LinksXC4013XL, XC4013XLA-2PQ240C Datasheet, Xilinx Distributor
XC4013XLA-2PQ240C Details Description
Related parts for XC4013XLA-2PQ240C
Connector Receptacle 39 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
RES SMD 7.87K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
MIC COND ANALOG OMNI -44DB datasheet.pdf
RES SMD 51.1 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
RES 200 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 18PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 5V/ADJ 0.1A 8WSON datasheet.pdf
DIODE ZENER 200V 1W DO204AL datasheet.pdf
RES SMD 200OHM 0.01% 0.6W J LEAD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 3POS FLANGE PIN datasheet.pdf