Xilinx XC40250XV-09PG559C
XC40250XV-09PG559C picture photo
Mfg. Part Number
XC40250XV-09PG559C
Datasheet Download
XC40250XV-09PG559C.pdf
Availability of XC40250XV-09PG559C
QUANTITY
XC40250XV-09PG559C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC40250XV-09PG559C
Internal Part NumberEIS-XC40250XV-09PG559C
Delivery TimeIn stock, ship XC40250XV-09PG559CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsFPGA XC4000XV Family 250K Gates 20102 Cells 0.25um Technology 2.5V 559-Pin CPGA
SeriesXC40250XV
Lifecycle status-
RoHS StatusNo RoHS
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeCPGA-559
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC40250XV-09PG559C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC40250XV-09PG559C
Related LinksXC40250XV, XC40250XV-09PG559C Datasheet, Xilinx Distributor
XC40250XV-09PG559C Details Description
Related parts for XC40250XV-09PG559C
RES 3.9K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 24.3V 500A DISC 10MM datasheet.pdf
FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
TIE CABLE 304 ST/STL 450LB 33" datasheet.pdf
RES SMD 1.6K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156 EXTEND datasheet.pdf
PWR SUP BRD MNT 15V 15W 1.00A datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 39POS datasheet.pdf
GK NICU NRS PU V0 DSH datasheet.pdf
SCR INV STUD 70A 800V TO-94 datasheet.pdf
500 TB SPR PLU UP/SIDE datasheet.pdf
6,8UF 40V 6,7X15,3MM 125C 20000H datasheet.pdf