Xilinx XC5204-4PC84C
XC5204-4PC84C picture photo
Mfg. Part Number
XC5204-4PC84C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
FPGA Field Programmable Gate Arrays IC
Datasheet Download
XC5204-4PC84C.pdf
Availability of XC5204-4PC84C
QUANTITY
XC5204-4PC84C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC5204-4PC84C
Internal Part NumberEIS-XC5204-4PC84C
Delivery TimeIn stock, ship XC5204-4PC84C today.
SeriesXC5204-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XC5204-4PC84C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC5204-4PC84C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXC5204, XC5204-4PC84C Datasheet, Xilinx Distributor
XC5204-4PC84C Details Description
Related parts for XC5204-4PC84C
CONN MOD JACK 6P6C R/A SHIELDED datasheet.pdf
TRANS 2NPN 7V 0.01A SSSMINI6 datasheet.pdf
POST BINDING HEX HEAD WHITE datasheet.pdf
OPTOISO 2.5KV 2CH OPEN COLL 8DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EXTEND datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 56 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH datasheet.pdf
OSC VCSO 161.1328MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P4C VERT UNSHLD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 3POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
CAP CER 10PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf