Torex Semiconductor Ltd XC6108C31CGR-G
XC6108C31CGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108C31CGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 3.1V 4-USP
Datasheet Download
XC6108C31CGR-G.pdf
Availability of XC6108C31CGR-G
QUANTITY
XC6108C31CGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108C31CGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108C31CGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.1V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108C31CGR-G
Related LinksXC6108C, XC6108C31CGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108C31CGR-G Details Description
Related parts for XC6108C31CGR-G
CAP FILM 0.047UF 5% 16VDC 1206 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 400KHZ RRO SC70-5 datasheet.pdf
RES SMD 1.3M OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
202K132-3/42-0 BOOT MOLDED datasheet.pdf
RES 13.2K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 51V 5W SMBJ datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 16V datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V datasheet.pdf
CAP CER 150PF 10V X7R 01005 datasheet.pdf
CONN 32POS FML 1X1 PC ROW B+Z datasheet.pdf