Torex Semiconductor Ltd XC6108C39CGR-G
XC6108C39CGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108C39CGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 3.9V 4-USP
Datasheet Download
XC6108C39CGR-G.pdf
Availability of XC6108C39CGR-G
QUANTITY
XC6108C39CGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108C39CGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108C39CGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.9V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108C39CGR-G
Related LinksXC6108C, XC6108C39CGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108C39CGR-G Details Description
Related parts for XC6108C39CGR-G
Crystal 5.0000MHz 30ppm 20pF 80 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
RES SMD 499 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RING 90DEG 1AWG 1/4" TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 EYELET datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 100K OHM 10% 0805 datasheet.pdf
RES SMD 140 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 3 OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
PRINTER datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 11.5A 8SOIC datasheet.pdf