Torex Semiconductor Ltd XC6108C41AGR-G
XC6108C41AGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108C41AGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 4.1V 4-USP
Datasheet Download
XC6108C41AGR-G.pdf
Availability of XC6108C41AGR-G
QUANTITY
XC6108C41AGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108C41AGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108C41AGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold4.1V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108C41AGR-G
Related LinksXC6108C, XC6108C41AGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108C41AGR-G Details Description
Related parts for XC6108C41AGR-G
IC REG LDO 3.3V 5A TO263 datasheet.pdf
CONN SPRING 8POS DUAL .430 SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 26POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 800MA 63VDC 1206 datasheet.pdf
RES 1.74K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.243 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
LEVER FOR ROTARY SWITCH datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS PANEL MNT SKT datasheet.pdf
Connector Socket 37 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN HEADER STRT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS PIN datasheet.pdf
150UF 450V 25X40MM 85C 15000H datasheet.pdf