Torex Semiconductor Ltd XC6108N19BGR-G
XC6108N19BGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108N19BGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 1.9V 4-USP
Datasheet Download
XC6108N19BGR-G.pdf
Availability of XC6108N19BGR-G
QUANTITY
XC6108N19BGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108N19BGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108N19BGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold1.9V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108N19BGR-G
Related LinksXC6108N, XC6108N19BGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108N19BGR-G Details Description
Related parts for XC6108N19BGR-G
CHOKE COMMON MODE 4.7MH PC MNT datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 15VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
RC NETWORK 100 OHM 100PF 9-SIP datasheet.pdf
RES SMD 910K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 410MA 280 MOHM datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
SWITCH SELECT 2POS DPST-NO 10A datasheet.pdf
LED ARRAY WHITE datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 24 SLVR datasheet.pdf
COVER CLASS R AND H 600V 200A WI datasheet.pdf