Torex Semiconductor Ltd XC6108N20DGR-G
XC6108N20DGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108N20DGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 2.0V 4-USP
Datasheet Download
XC6108N20DGR-G.pdf
Availability of XC6108N20DGR-G
QUANTITY
XC6108N20DGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108N20DGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108N20DGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108N20DGR-G
Related LinksXC6108N, XC6108N20DGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108N20DGR-G Details Description
Related parts for XC6108N20DGR-G
RES ARRAY 7 RES 120K OHM 14SOIC datasheet.pdf
IC DAC 10BIT MULTIPLYING 10-MSOP datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK PCB 5MM 2POS OR datasheet.pdf
IC DECODER 3-8 ADV HS 16-SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 54POS DUAL .100 STR datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 24A TDSON-8 datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
MOSFET P-CH 60V 78A datasheet.pdf