Torex Semiconductor Ltd XC6108N32DGR-G
XC6108N32DGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108N32DGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 3.2V 4-USP
Datasheet Download
XC6108N32DGR-G.pdf
Availability of XC6108N32DGR-G
QUANTITY
XC6108N32DGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108N32DGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108N32DGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.2V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108N32DGR-G
Related LinksXC6108N, XC6108N32DGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108N32DGR-G Details Description
Related parts for XC6108N32DGR-G
CONN HEADER 32POS 2MM R/A GOLD datasheet.pdf
CONN SPRING 22POS DUAL .137 PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .156 EYELET datasheet.pdf
CONN HEADR 30POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 250MHZ 165FBGA datasheet.pdf
RES 887K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
SLEEVE BRAIDED PE 2" BLACK 250' datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION datasheet.pdf
Connector Receptacle 13 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 18A 35V D2PAK datasheet.pdf