Torex Semiconductor Ltd XC6108N44CGR-G
XC6108N44CGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108N44CGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 4.4V 4-USP
Datasheet Download
XC6108N44CGR-G.pdf
Availability of XC6108N44CGR-G
QUANTITY
XC6108N44CGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108N44CGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108N44CGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold4.4V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108N44CGR-G
Related LinksXC6108N, XC6108N44CGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108N44CGR-G Details Description
Related parts for XC6108N44CGR-G
POT 5K OHM 1/20W LOGARITHMIC datasheet.pdf