Torex Semiconductor Ltd XC6109C21ANR-G
XC6109C21ANR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6109C21ANR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 2.1V SSOT24-4
Datasheet Download
XC6109C21ANR-G.pdf
Availability of XC6109C21ANR-G
QUANTITY
XC6109C21ANR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6109C21ANR-G
Internal Part NumberEIS-XC6109C21ANR-G
Number of Voltages Monitored1
OutputPush-Pull, Totem Pole
Reset-
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.1V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82
Supplier Device PackageSSOT-24
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6109C21ANR-G
Related LinksXC6109C, XC6109C21ANR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6109C21ANR-G Details Description
Related parts for XC6109C21ANR-G
SWITCH PUSH DPST 10A 110V datasheet.pdf
DIODE MODULE 1.4KV 55A datasheet.pdf
TVS DIODE 18.8VWM 39.3VC DO15 datasheet.pdf
FUSE MOD 1000A 1000V STUD datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES 237K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 100' datasheet.pdf
DIODE ZENER 75V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS PNL MNT SKT CRMP datasheet.pdf
RJ45 RA NO SHIELD WITH LED datasheet.pdf
SAFECLIP 63A COPPER LINK datasheet.pdf