Torex Semiconductor Ltd XC6109C27ANR-G
XC6109C27ANR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6109C27ANR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 2.7V SSOT24-4
Datasheet Download
XC6109C27ANR-G.pdf
Availability of XC6109C27ANR-G
QUANTITY
XC6109C27ANR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6109C27ANR-G
Internal Part NumberEIS-XC6109C27ANR-G
Number of Voltages Monitored1
OutputPush-Pull, Totem Pole
Reset-
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.7V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6109C27ANR-G
Related LinksXC6109C, XC6109C27ANR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6109C27ANR-G Details Description
Related parts for XC6109C27ANR-G
IC TX CHANNEL LINK 21BIT 48TSSOP datasheet.pdf
HEADER OPEN .030"DIA .300 18POS datasheet.pdf
IC REG SWTCHD CAP ADJ/1.5V 10MLP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EYELET datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" SR-STRAIGHT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 20K OHM 5% 25W datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
RES 249 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf