Torex Semiconductor Ltd XC6109C32ANR-G
XC6109C32ANR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6109C32ANR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 3.2V SSOT24-4
Datasheet Download
XC6109C32ANR-G.pdf
Availability of XC6109C32ANR-G
QUANTITY
XC6109C32ANR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6109C32ANR-G
Internal Part NumberEIS-XC6109C32ANR-G
Number of Voltages Monitored1
OutputPush-Pull, Totem Pole
Reset-
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.2V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6109C32ANR-G
Related LinksXC6109C, XC6109C32ANR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6109C32ANR-G Details Description
Related parts for XC6109C32ANR-G
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 500MA 286 MOHM datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.3A SOT89-3 datasheet.pdf
FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
RES 400 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 11.4K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET 176POS UHM R/A 8ROW datasheet.pdf
POLY LABEL 1"X.5" 500/RL datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 15V 2214 datasheet.pdf
FAN 24VDC 92X25MM 2WR datasheet.pdf