Torex Semiconductor Ltd XC6109N16ANR-G
XC6109N16ANR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6109N16ANR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 1.6V SSOT24-4
Datasheet Download
XC6109N16ANR-G.pdf
Availability of XC6109N16ANR-G
QUANTITY
XC6109N16ANR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6109N16ANR-G
Internal Part NumberEIS-XC6109N16ANR-G
Number of Voltages Monitored1
OutputOpen Drain or Open Collector
Reset-
Reset Timeout-
Voltage - Threshold1.6V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6109N16ANR-G
Related LinksXC6109N, XC6109N16ANR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6109N16ANR-G Details Description
Related parts for XC6109N16ANR-G
RES SMD 200 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 1UF 10V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
RES 5.62K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IDC SOCKET .100" 12POS datasheet.pdf
MOD CABLE 12FT COILED datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 33PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
MOTION SENSOR V TYPE 200CM datasheet.pdf
MP SIDAC 360V DO15 datasheet.pdf