Torex Semiconductor Ltd XC6109N39ANR-G
XC6109N39ANR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6109N39ANR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 3.9V SSOT24-4
Datasheet Download
XC6109N39ANR-G.pdf
Availability of XC6109N39ANR-G
QUANTITY
XC6109N39ANR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6109N39ANR-G
Internal Part NumberEIS-XC6109N39ANR-G
Number of Voltages Monitored1
OutputOpen Drain or Open Collector
Reset-
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.9V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6109N39ANR-G
Related LinksXC6109N, XC6109N39ANR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6109N39ANR-G Details Description
Related parts for XC6109N39ANR-G
CONN RING 10-12 AWG #5/16 BUDGET datasheet.pdf
CONN MMS M12 5POS datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 35V 10% 1411 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
GDT 1000V 10KA SURFACE MOUNT datasheet.pdf
FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
BUZZ PIEZO CIRC 30.70MM PANEL datasheet.pdf
RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156" datasheet.pdf
CONN FFC 30POS .5MM datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SRT datasheet.pdf