Torex Semiconductor Ltd XC6119C32ANR-G
XC6119C32ANR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6119C32ANR-G
Brief Description
IC VOLT DET TIME DLY 3.2V SSOT-2
Datasheet Download
XC6119C32ANR-G.pdf
Availability of XC6119C32ANR-G
QUANTITY
XC6119C32ANR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6119C32ANR-G
Internal Part NumberEIS-XC6119C32ANR-G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Number of Voltages Monitored1
OutputPush-Pull, Totem Pole
ResetActive Low
Reset TimeoutAdjustable/Selectable
Voltage - Threshold3.2V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82
Supplier Device PackageSSOT-24
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6119C32ANR-G
Related LinksXC6119C, XC6119C32ANR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6119C32ANR-G Details Description
Related parts for XC6119C32ANR-G
IC OPAMP GP 110MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .156 EXTEND datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 8.8A SGL DPAK datasheet.pdf
HEATSHRINK 3.18MM ID 50MM L datasheet.pdf
XBEE PRO RS232 EX RPSMA datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5MM datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 20V 20% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
BRD MNT PRESSURE SENSORS datasheet.pdf
IC LASER POF LED DVR 125MBPS datasheet.pdf
CONN DIN HEADER 96POS datasheet.pdf