Torex Semiconductor Ltd XC6119C34A7R-G
XC6119C34A7R-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6119C34A7R-G
Brief Description
IC VOLT DET TIME DLY 3.4V 4-USPN
Datasheet Download
XC6119C34A7R-G.pdf
Availability of XC6119C34A7R-G
QUANTITY
XC6119C34A7R-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6119C34A7R-G
Internal Part NumberEIS-XC6119C34A7R-G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Number of Voltages Monitored1
OutputPush-Pull, Totem Pole
ResetActive Low
Reset TimeoutAdjustable/Selectable
Voltage - Threshold3.4V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-UDFN
Supplier Device Package4-USPN (0.90x1.2)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6119C34A7R-G
Related LinksXC6119C, XC6119C34A7R-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6119C34A7R-G Details Description
Related parts for XC6119C34A7R-G
IC HEX INVERTER 14-TSSOP datasheet.pdf
SENSOR TILT DIGITAL 10MA SMD datasheet.pdf
ULTRASONIC SWITCH datasheet.pdf
CAP CER 620PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 48POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
CAP CER 9.3PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
ANT MOB COIL UHF 1/2 490-512MHZ datasheet.pdf
IC REG LDO 8.5V 0.5A PPAK datasheet.pdf
WASHER SHOULDER M5 NYLON datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.5A 8MSOP datasheet.pdf