Torex Semiconductor Ltd XC6119N10ANR-G
XC6119N10ANR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6119N10ANR-G
Brief Description
IC VOLT DET TIME DLY 1.0V SSOT-2
Datasheet Download
XC6119N10ANR-G.pdf
Availability of XC6119N10ANR-G
QUANTITY
XC6119N10ANR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6119N10ANR-G
Internal Part NumberEIS-XC6119N10ANR-G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Number of Voltages Monitored1
OutputOpen Drain or Open Collector
ResetActive Low
Reset TimeoutAdjustable/Selectable
Voltage - Threshold1V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82
Supplier Device PackageSSOT-24
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6119N10ANR-G
Related LinksXC6119N, XC6119N10ANR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6119N10ANR-G Details Description
Related parts for XC6119N10ANR-G
IDC CABLE - MCF60K/MC60M/MCF60K datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 300MW SOD323 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SSOP datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 25A RNDM PNL MNT datasheet.pdf
RES 360 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
RES 464 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 72 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP CER 20PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
HEAT SHRINK datasheet.pdf
TV 15C 14#20 1#16 PIN J/N RECP datasheet.pdf
IC SOC CORTEX-A9 667MHZ 400BGA datasheet.pdf