Torex Semiconductor Ltd XC6121A522MR-G
XC6121A522MR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6121A522MR-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER SOT-25
Datasheet Download
XC6121A522MR-G.pdf
Availability of XC6121A522MR-G
QUANTITY
XC6121A522MR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6121A522MR-G
Internal Part NumberEIS-XC6121A522MR-G
ResetActive Low
Reset Timeout400 ms Typical
Voltage - Threshold2.2V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-25
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6121A522MR-G
Related LinksXC6121A, XC6121A522MR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6121A522MR-G Details Description
Related parts for XC6121A522MR-G
IC AMP AUDIO PWR 2W MONO 16QSOP datasheet.pdf
SENSOR 200PSI M20-1.5 6G 1-5V datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 405MA 630 MOHM datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 150MA 2.8 OHM TH datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
DIODE ZENER 3V 500MW SOD123 datasheet.pdf
MODEM XBEE 900HP 200K RS-485 AUS datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf