Torex Semiconductor Ltd XC6121C325ER-G
XC6121C325ER-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6121C325ER-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER 6-USP
Datasheet Download
XC6121C325ER-G.pdf
Availability of XC6121C325ER-G
QUANTITY
XC6121C325ER-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6121C325ER-G
Internal Part NumberEIS-XC6121C325ER-G
ResetActive Low
Reset Timeout100 ms Typical
Voltage - Threshold2.5V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case6-UFDFN Exposed Pad
Supplier Device Package6-USP (1.8x2)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6121C325ER-G
Related LinksXC6121C, XC6121C325ER-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6121C325ER-G Details Description
Related parts for XC6121C325ER-G
IC OPAMP GP 1.6MHZ RRO 8SO datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 7A TO-220AB datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 150V 0605 datasheet.pdf
BOX ABS BLACK 4.1"L X 2.6"W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CAP TANT 3.9UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 26VWM 47.7VC SMCJ datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB datasheet.pdf
RP DPXA SOLDER RECPT datasheet.pdf
RES SMD 0.008 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf