Torex Semiconductor Ltd XC6121D331ER-G
XC6121D331ER-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6121D331ER-G
Datasheet Download
XC6121D331ER-G.pdf
Availability of XC6121D331ER-G
QUANTITY
XC6121D331ER-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6121D331ER-G
Internal Part NumberEIS-XC6121D331ER-G
ResetActive Low
Reset Timeout100 ms Typical
Voltage - Threshold3.1V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6121D331ER-G
Related LinksXC6121D, XC6121D331ER-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6121D331ER-G Details Description
Related parts for XC6121D331ER-G
SWITCH KNOB STR 0.949"BLCK-NTRL datasheet.pdf
CARDEDGE 10POS .156 BLACK LO PRO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC TXRX RS232 INTELLIGENT 20SSOP datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 50V 10% 3024 datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 12A SPST datasheet.pdf
FERRITE CHIP 120 OHM 600MA 0402 datasheet.pdf
FFC 0.5 TYPE A 45 CKTS LGT 254 datasheet.pdf
IC STEREO AUD CODEC LP 64VQFN datasheet.pdf
CAP CER 180PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
IC DSC 32KB FLASH 70MIPS 28SOIC datasheet.pdf
24-Bit, 96 kHz Stereo DAC for Audio IC datasheet.pdf