Torex Semiconductor Ltd XC6121D350ER-G
XC6121D350ER-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6121D350ER-G
Datasheet Download
XC6121D350ER-G.pdf
Availability of XC6121D350ER-G
QUANTITY
XC6121D350ER-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6121D350ER-G
Internal Part NumberEIS-XC6121D350ER-G
ResetActive Low
Reset Timeout100 ms Typical
Voltage - Threshold5V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6121D350ER-G
Related LinksXC6121D, XC6121D350ER-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6121D350ER-G Details Description
Related parts for XC6121D350ER-G
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf
FILTER CHIP 120 OHM 1.5A 0402 datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.65K OHM 1% 10W datasheet.pdf
IC FPGA 660 I/O 1152BGA datasheet.pdf
SC 3.81 FLA 1.5/14.25 datasheet.pdf
IE-GIGA-MINIMC MODULE, TX/SSBX-S datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 20V FLATPACK datasheet.pdf