Torex Semiconductor Ltd XC6121D622ER-G
XC6121D622ER-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6121D622ER-G
Datasheet Download
XC6121D622ER-G.pdf
Availability of XC6121D622ER-G
QUANTITY
XC6121D622ER-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6121D622ER-G
Internal Part NumberEIS-XC6121D622ER-G
ResetActive Low
Reset Timeout1.6 s Typical
Voltage - Threshold2.2V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6121D622ER-G
Related LinksXC6121D, XC6121D622ER-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6121D622ER-G Details Description
Related parts for XC6121D622ER-G
CAP ALUM 1800UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 9 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10V 20% RADIAL datasheet.pdf
SENS OPTO REFL 100MM-2M PREWIRED datasheet.pdf
RES 100K OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 33PF 10V NP0 0201 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
SL 5.08HC/08/90G 3.2SN BK BX datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 48KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
IC LPDDR SDRAM 8GBIT VFBGA datasheet.pdf
CAP ALUM 2100UF 20% 60V FLATPACK datasheet.pdf