Torex Semiconductor Ltd XC6122C448ER-G
XC6122C448ER-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6122C448ER-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER 6-USP
Datasheet Download
XC6122C448ER-G.pdf
Availability of XC6122C448ER-G
QUANTITY
XC6122C448ER-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6122C448ER-G
Internal Part NumberEIS-XC6122C448ER-G
ResetActive Low
Reset Timeout200 ms Typical
Voltage - Threshold4.8V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case6-UFDFN Exposed Pad
Supplier Device Package6-USP (1.8x2)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6122C448ER-G
Related LinksXC6122C, XC6122C448ER-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6122C448ER-G Details Description
Related parts for XC6122C448ER-G
CONVERTER DC/DC 2.5V 58W OUT SMD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 300KSPS 20-QSOP datasheet.pdf
OUTPUT MODULE AC G5 20MA 5VDC datasheet.pdf
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU datasheet.pdf
CAP POLYMER 10UF 20% 100V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 1.26A 85 MOHM TH datasheet.pdf
Connector Socket 42 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf